piątek, 8 lipca 2016

WEEKEND Z EMILY GIFFIN + fragment najnowszej powieści.


W minioną środę swoją premierę miała ÓSMA już powieść amerykańskiej autorki Emily Giffin pod tytułem "PIERWSZA PRZYCHODZI MIŁOŚĆ". Dziś mam dla Was link do pobrania darmowego fragmentu książki:


Jednocześnie chciałam zaprosić Was do odwiedzin facebookowego profilu Wydawnictwa Otwartego <klik>, które jutro i pojutrze organizuje weekend z autorką. Będą rozmowy, wspólne czytanie i inne atrakcje. Będziemy mogły podyskutować za co lubimy bądź nie lubimy powieści Emily Giffin. Serdecznie zapraszam

8 komentarzy:

 1. Czytałam cztery książki Giffin patrząc od lewej, podobały mi się, bardzo przyjemnie je wspominam, potem zabrakło czasu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam nawet tej autorki :) no ale ostatnio nie jestem na czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostały mi jeszcze dwie książki tej autorki do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, to jesteś prawie na finale. J a jestem w połowie:) 4 za mną i 4 przede mną :)

   Usuń
 4. Ja jeszcze nic autorki nie czytałam. Chociaż to nie jest moja bajka zbytnio, to muszę się przyznać, że moja druga czytelnicza połowa - okładkowa blachara - się odzywa i z przyjemnością widziałabym tak wydane książki na swojej półce ;)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi naprawdę bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad :)
Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze komentarze choćby taką oto uśmiechniętą buźką ";)", która oznacza, że dziękuję za komentarz i poświęcony czas ;)