poniedziałek, 20 października 2014

Literacki debiut z nurtu fantastyki - czy zobaczy światło dzienne?


Dla miłośników fantastyki książka debiutującej autorki pt.: „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko” będzie idealną propozycją na długie, zimowe wieczory. Czytelnik będzie mógł przenieść się w świat magii, fantazji, oniryzmu znajdujący się w takich krainach, jak: Gravidos, Sudor, Dossabra czy Grota Smoka. Pozna istoty o nazwie birater, Annuis czy Excogitator i dowie się, z czym związane są zabiegi kwinthibernacji czy askuriacji. Wszystko to sprawi, że zapomnicie o rzeczywistości, przenosząc się w tajemniczy świat "SUDAZA".
Wydaniem książki zainteresowane jest jedno ze znanych i cenionych na rynku wydawnictw, jednak by powieść została opublikowana, debiutantka musi uzbierać środki na jej współfinansowanie. Jeżeli macie ochotę zapoznać się z fragmentami "SUDAZA" oraz dążeniami autorki zmierzającymi do wydania debiutanckiej książki, to zapraszam Was na stronę: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz

Ideą portalu PolakPotrafi.pl jest crowdfunding czyli „wszystko albo nic”. Oznacza to, że tylko w przypadku uzbierania całkowitej kwoty, twórca projektu otrzyma wsparcie. Jeżeli nie uda mu się przekroczyć zadeklarowanego pułapu, pieniądze zostają zwracane na konto każdego wspierającego. 

Zachęcam Was do wzięcia udziału w projekcie, do przekazywania informacji dalej, do wsparcia inicjatywy choćby symboliczną złotówką. 

Fanpage projektu: 

Wydarzenie na Facebooku:  

Notka o autorce: 
Aleksandra Zimnik (ur. 08.01.1990 r. w Myszkowie), absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale filologicznym. Kobieta o wielu zainteresowaniach, wielu pasjach, która była m.in. przedsiębiorcą, stażystką w TVP Katowice, copywriterem, specjalistką ds. marketingu i mediów społecznościowych. Ponadto wolontariusz udzielający się w takich akcjach dobroczynnych, jak Szlachetna Paczka stowarzyszenia Wiosna. Zaczytana w fantastyce, thrillerach i kryminałach. Zakochana w Islandii. Szczęśliwa żona i właścicielka dwóch kotów.

Zainteresowani tytułem? Co Wy na to? Zachęcam do wsparcia młodej debiutantki!
Pozdrawiam:)

23 komentarze:

 1. Słyszałam już o tym przedsięwzięciu i jest to trochę przykre, że autor musi sobie sam znaleźć pieniądze, żeby wydać książkę... Debiutanci nie mają lekko...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety polscy autorzy łatwego życia nie mają, nawet jak są już poczytni. :) Co prawda nie mają problemu z samym wydaniem książki, jednak granty do nich spływające nie są wcale tak wielkie, łącznie być może stanowią niezłe honorarium, jednak procentowo od wartości książki zarabiają najmniej na całej drodze wydawniczej.

   Usuń
  2. Hej, jak Cię dawno nie "słyszałam". Chyba zniknąłeś na jakiś czas?

   Usuń
 2. Wierzę w realizację wszystkich takich projektów. Na pewno pieniążki uda się w całości uzbierać, ale kciuki i tak będę trzymać!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Liczę na to, że autorce uda się uzbierać wymaganą kwotę do wydania książki. Za debiuty na naszym rynku zawsze warto trzymać kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka sama notka u mnie :D Popieram takie inicjatywy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety pomóc nie mogę, ale życzę powodzenia i trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W kupie siła! Damy radę! Ja własnie przygotowuję się do podobnej notki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej Beatko :* Buziaki dla Ciebie :*
  P.S.: Trzymam kciuki za powodzenie akcji

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna inicjatywa, Beti! To samo pisałam u Kamila. Naprawdę szkoda, że polscy twórcy są stawiani w takiej sytuacji, bo pozycja naprawdę zachęca. Wspaniale, że wspieracie młodych autorów! Pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę, że i Ty wspierasz inicjatywę ;) Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę autorce powodzenia w spełnieniu marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja wspieram bardzo mocno autorkę i jej marzenia :)) A do tego zaklepałam sobie już własny egzemplarz recenzencki (bo wiem, że na pewno książkę się uda wydać), bo mam ogromną chęć przeczytać! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! :) Mam nadzieję, że to będzie fajny debiut:)

   Usuń
 12. Mam nadzieję, że projekt zakończy się sukcesem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Autora zapraszamy do sprawdzenia naszej platformy www.wydacksiazke.pl, na której można samodzielnie wydać własną książkę. Trzymamy ciuki i zaprszamy do zapoznania się z możliwościami promocji oraz dystrubucji książki na naszym blogu: www.blog.wydacksiazke.pl
  Pozdrawiamy, WydacKsiazke.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja także wspieram :) Wierzę, że się uda uzbierać te pieniążki :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi naprawdę bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad :)
Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze komentarze choćby taką oto uśmiechniętą buźką ";)", która oznacza, że dziękuję za komentarz i poświęcony czas ;)